درباره ما

سال های سال به عنوان نماینده بیمه در شرکت بیمه ایران فعالیت میکردیم، در سال 98 تصمیم گرفتیم به جهت رفع نیاز مشتریان خود در رشته درمان انفرادی نمایندگی شرکت بیمه سامان را نیز اخذ نمائیم و در پی آن اقدام به اخذ کد نمایندگی شرکت بیمه پارسیان و سپس شرکت کمک رسان ایران ( SOS ) نمودیم.

در حال حاضر به جهت ساده‌تر نمودن فرایندهای مشاوره، نرخ دهی و صدور بیمه، در دنیایی که اینترنت و خرید آنلاین جایگزین روش‌های سنتی و وقت‌گیر شده، در کنار فعالیت سنتی خود، اقدام به راه اندازی وب سایت bestbime نمودیم که شما بتوانید در کمترین زمان ممکن و به ساده‌ترین شیوه محصولات بیمه ای را بشناسید و بدون نیاز به حضور فیزیکی و به‌راحتی بیمه موردنظر خود را تهیه نمائید.

تصمیم گرفتیم با نگاهی به عقب یک گام به جلو برداریم، امور بیمه‌ای را برای شما ساده‌سازی کنیم و در نهایت این شد نتیجه کار:

بست بیمه امکان مقایسه و فروش آنلاین بیمه‌های شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه آتش‌سوزی و بیمه عمر و غیره را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. شما می‌توانید تنها با چند کلیک بیمه موردنظر خود را از شرکت‌های معتبر بیمه ای تهیه کنید.

تضمین پایین‌ترین قیمت بیمه، مشاوره تخصصی رایگان، ارائه خدمات به کل کشور، پاسخگویی سریع، پشتیبانی مناسب و تحویل به تمام نقاط کشور از ما، خرید آسان آن‌ هم با چند کلیک از شما.